کارشناسی تخصصی رنگ ، بدنه و فنی خودرو

امروزه و با پیشرفت چشمگیر بازار خودرو حرفه کارشناسی خودرو بسیار رایج شده است و ارائه کارشناسی معتبر ،دقیق و همراه ارائه برگه کارشناسی معتبر ارزش بسیاری در زمان خرید و فروش خودرو دارد .
این شغل حرفه‌ای است که در آن شخص کارشناس خودرو تمامی آیتم‌های خودرو را چه از نظر فنی چه از نظر بدنه و چه از نظر آپشن‌ها مورد بررسی قرار می‌دهد و دیگر نیازی نیست که برای اطمینان از سلامت تمامی بخش‌های خودرو به تعمیرکارهای مختلف مراجعه کنید.

ضمناً فرایند کارشناسی ماشین در نهایت با ارائه یک برگه کارشناسی معتبر و با مسئولیت کامل این مجموعه ارائه میگردد.

کارشناسی خودرو

مراحل انجام کارشناسی ماشین

تست سلامت موتور

سلامت موتور از اصلی ترین بخش سلامت فنی خودرو است. در مرحله تست موتور ، آنالیز خروجی‌های اگزوز و ایرادات مکانیکی از جمله روغن سوزی و روغن ریزی، بررسی می‌شود.

تست تعلیق

در این مرحله پارامترهایی از جمله برسی هیدرولیک فرمان، ترمزهای عقب و جلو، وضعیت ترمز دستی و دیسک های عقب و جلوی خودرو به طور کامل بررسی می شود.

تست عیب یابی

ایرادات برقی خودرو با دستگاه دیاگ و بررسی دقیق واحد کنترل الکترونیکی خودرو با دستگاه‌‌های دیاگ تخصصی توسط مجموعه اتوتکنسین ، دریافت اطلاعات بیشتری در مورد وضعیت سلامت خودرو صورت می گیرد

تست رنگ و بدنه

معاینه رنگ و بدنه خودرو در مجموعه اتوتکنسین بر اساس تجهیزات پیشرفته روز و اتاق نورهای با استاندارد پایه گذاری شده است. در این مرحله اجزا اصلی شاسی و بدنه تشخیص رنگ و بتونه و شاسی ها و سقف و ستون و شاسی تعویضی بررسی می شود

آموزش کارشناسی و ریمپ

برای اطلاعات بیشتر ، اینستاگرام اتو تکنسین را دنبال کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *